سئوالاتی از محضر ولايت مطلقه فقيه

14 12 2009

نمی دانم از کجا شروع کنم ، سی سال است که گوش ما از فلسفه فکری شما و گروه شما پر شده ، افراد زیادی هم تا کنون به شما ایرادهایی گرفته و نامه هایی نوشته اند ، براستی اگر حق با شماست چرا اندکی از برج عاج ولایت و از آن مقام کبریایی پایین نمی آیید؟ و از طریق تلویزیون خیلی روشن و واضح ، پاسخ آنها را نمی دهید؟ آیا شما از خدا بالاترید که موسی را بسوی فرعون فرستاد تا با لحن نرم با او سخن بگوید؟ یا حکومت شما از حکومت خداوند بالاتر است که فرشتگان در آن می توانستند در مورد علت خلقت آدم سوال کنند ؟ ، بگذریم.

آقای خامنه ای شما مدعی پیروی از علی هستید ، من از کتابهای شیعه و از دیدگاه خودتان سوال می کنم :

1- مگر خلفا در 25 سال خلافتشان با علی مشورت نمی کردند ، دختر نمی گرفتند ، رفت و آمد نداشتند؟ چرا روابط شما با اهل سنت داخل و کشورهای همسایه اینگونه تیره و تار است؟ در ظاهر دم از هفته وحدت و روابط دیپلماتیک می زنید ولی در محافل خصوصی و در ته قلبتان با آنها دشمنید ، پس بدانید اینگونه هیچگاه هیچ وحدتی حاصل نمیشود .

2- حضرت علی خطاب به مالک اشتر می فرماید: باید نزدیکترین افراد به تو مخالفترین آنها با تو باشند ، آقای خامنه ای چرا دورترین افراد به شما مخالفان و منتقدین شما هستند؟(حتی افرادی از خودتان مانند منتظری و طاهری)

3- آقای خامنه ای خداوند در قرآن خطاب به پیامبر می گوید: با کافران به طریق نیکو مجادله کن. گیرم اهل سنت کافر ، چرا در یکی از شبکه ها مناظره ای آزاد بین علمای شیعه و سنی نمی گذارید؟

4- آقای خامنه ای شما می گویید پیرو علی هستید ، علی در جنگ صفین خطاب به سپاهیان خودش می گوید به لشکر معاویه دشنام ندهید ،در قرآن نیز خداوند می فرماید به بتهای کافران دشنام ندهید. آقای خامنه ای این زیارت عاشورا چیست که از صبح تا شب در حکومت شما خوانده می شود؟ مگر شما نمی دانید این زیارت فقط از سه طریق نقل شده ، یعنی خبر واحد است ، مگر شما علم روایه نخوانده اید؟ مگر در بین راویان این زیارت نام غالیان و افراد فاسد المذهب وجود ندارد؟ بگذریم .

5- آقای خامنه ای در قرآن آیات فراوانی وجود دارد که خدا در آن می فرماید : آنها گوشهایی دارند که نمی شنوند و چشمهایی که نمی بینند و قلبهایی که نمی فهمند ، آقای خامنه ای متاسفانه من فکر می کنم شما و طرفداران شما اینگونه اید و اینگونه بودن متاسفانه راهی جز آتش دوزخ در پی نخواهد داشت ، آقای خامنه ای می گویند شما نه دزدی می کنید و نه سوء استفاده ، پس چرا بخاطر اطرافیان رفسنجانی و یک مشت سردار سپاه دزد خودتان را جهنمی می کنید؟

6- آقای خامنه ای ایام محرم است. می دانید اگر کسی خواست مثل امام حسین در حوزه حکومت و سیاست امر به معروف و نهی از منکر کند سربازان گمنام امام زمان در اداره اطلاعات چه بلایی سر او می آورند. داخل غذا یا کفش او سم می ریزند ، آقای خامنه ای شما که معتقدید معاویه داخل غذای مخالفینش سم می ریخته ، پس تفاوت حکومت شما با حکومت معاویه چیست؟ آیا این است عدل علی؟ معاویه و یزید هر چه بودند لااقل برای مردم خودشان که خوب بودند.

7- آقای خامنه ای دزدی و سوء استفاده از بیت المال در اکثر ادارات و سازمانهای دولتی یا وابسته به دولت بیداد می کند که مسلماً گزارش آنرا اداره اطلاعات برای شما ارسال می کند ، آیا حضرت علی عاملان خیانتکار خود را عزل نمی کرد؟ و مجازات نمی کرد؟ این غارتها و سکوتها که بیشتر شبیه به حکومتهای اموی و بنی عباس است تا حکومت عدل علی .

8- آقای خامنه ای شما معتقدید که پس از رحلت نبی اکرم(ص) در حکومت ابوبکر ، خفقان شدیدی حاکم بوده و کسی جرات اعتراض و مخالفت نداشته است ، ولی از طرفی دیگر می گوئید که حضرت فاطمه در مسجد علیه خلیفه خطبه خوانده است و آیا در حکومت شما می توان علیه شما خطبه خواند؟

9- آقای خامنه ای همانگونه که مستحضرید اکنون سه حکومت مدعی دین بر روی کره زمین وجود دارد: آمریکا ، اسرائیل و ایران ، آیا عجیب نیست که هرچه آشوب است از ناحیه این سه حکومت بر می خیزد؟ و این چنین زندگی را به کام مردم جهان و مردم خودشان تلخ کرده اند.

10- آقای خامنه ای من وقتی ادعای خاخام های یهودی مبنی بر کشور اسرائیل از نیل تا فرات را می شنوم به یاد تفکر همفکران شما مبنی بر شیعه کردن همه جهان و فتح دنیا به دست امام زمان می افتم ، بگذریم .

11- آقای خامنه ای می دانید تهران تنها پایتخت جهان است که اهل سنت در آن مسجدی ندارند ، آقای خامنه ای می دانید وقتی آنها می خواهند در مساجد شیعه نماز بخوانند بعضاً مورد توهین و تمسخر قرار می گیرند در حالیکه من در مسجدالنبی در مدینه شاهد هیچگونه توهینی از جانب اهل سنت نبودم ، شما که خود را ولی امر مسلمین جهان می دانید پس چرا اکثر اهل سنت در تهران مسجدی ندارند؟ آقای خامنه ای براستی چرا یک شبکه تلویزیونی به اهل سنت و یا مخالفین سیاسی خود نمی دهید؟ یعنی اینقدر از حقیقت می ترسید؟ شنیده بودیم که حقیقت تلخ است ولی کسی از تلخی آن نمی میرد .

12- آقای خامنه ای چرا هر گاه اسرائیل دست به جنایتی می زند رسانه های شما سر به جان کشورهای عربی می کنند؟ مگر جمعیت کشورهای عربی خاورمیانه 60 میلیون نفر بیشتر است؟ جمعیت ایران و لبنان و شیعیان عراق و سوریه که بیشتر از اینهاست. برای همین من شک می کنم که مبادا شما عامل صهیونیستها برای ایجاد تفرقه هستید!

13- آقای خامنه ای مگر حضرت علی نفرموده: حق را با صریحترین لهجه بگویید؟ چرا نمی آیید و نام مفسدین اقتصادی را با صراحت اعلام و آنها را مجازات نمی کنید؟ آقای خامنه ای آیا آقای محصولی 160 میلیارد تومان را با کار و تلاش به دست آورده است؟!!

14- آقای خامنه ای من می دانم ممکن است اکنون در گردابی افتاده باشید که هیچ راه نجاتی برای آن وجود ندارد ، خیلی راحت کناره گیری کنید تا لااقل این گندی که بالا آمده به اسم اسلام تمام نشود.

15- آقای خامنه ای در سال 57 شاه 20 میلیارد دلار نفت فروخت و جمعیت ایران 36 میلیون بود ، طی سالهای گذشته 200 میلیارد دلار نفت فروش رفته و جمعیت ایران 70 میلیون است ، آیا هیچگونه تخلفی در خصوص اینهمه مبلغ صورت نگرفته است؟!! که شاهد اینهمه تورم و گرانی هستیم.

16- آقای خامنه ای آقای خمینی در بهشت زهرا قول معنویات و اسلام ناب محمدی را به ما داد آیا می دانید آمار تارکین نماز ، معتادان ، طلاقها ، افسردگی ، تورم و گرانی ، بیکاری و فقر ، هر سال رو به افزایش است پس کو آنهمه قول و ادعا؟

17- آقای خامنه ای تا گرفتار اوهام بحارالانوار و علامه مجلسی و حق الیقین و منتهی الامال هستید مطمئن باشید سرنوشتی بهتر از شاه سلطان حسین در انتظار شما نخواهد بود ، از ما گفتن و از شما نشنیدن ، تو را به خدا از خرافات مذهبی و از افسانه های تاریخی خارج شوید ، ما همیشه افسوس خرابی مغول را می خوردیم غافل از اینکه فساد و فتنه ای که اینک دچار کشور شده از هر زمان دیگری در تاریخ خطرناک تر است. پس تا ایران تکه تکه نشده بیدار شوید . علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد.

18- آقای خامنه ای شما و مردم شیعه ایران , سالها ست خود را شیفته امام حسین معرفی می کنید . شیفته امامانی که همه جان و حتی آبرو و مال و فرزند بر سر امر به معروف و نهی از منکر گذاشتند . آن هم در مهمترین حوزه یعنی حوزه سیاست و حکومت ( افضل الاعمال کلمه عدل عند امام الجائر ) چرا هر کس کوچکترین انتقاد و حتی تذکری نسبت به حکومت شما انجام دهد می شود غربزده و از ایآدی آمریکا و سر از زندان سیاسی درآوده و یا اعدام و ترور می شود ؟

19- آقای خامنه ای وظیفه مجلس خبرگان این است که رهبر را دقیقا زیر نظر داشته و به او تذکر بدهند ولی ما می بینیم که شما سالی یکی دوبار آنها را جمع می کنید و تذکرات و رهنمودهایی به آنها می دهید !!!

20- آقای خمینی در سال 58 در بهشت زهرا گفتند : پدران ما چه حقی داشتند که سرنوشت ما را تعیین کنند ( اشاره به قانون اساسی مشروطه که سلطنت را به رسمیت می شناخت ) آقای خامنه ای : پدران ما چه حقی داشتند که سی سال قبل در سال 1358 سرنوشت ما را به دست ولایت فقیه سپردند و چرا هم اینک زیر نظر نهادهای بی طرف بین المللی یک نظرخواهی آزاد برای وجود یا عدم وجود ولایت فقییه نمی گذارید ؟ ( که به قول آقای منتظری از مصادیق بارز شرک است )

21- آقای خامنه ای مجمع تشخیص مصلحت یعنی تصویب قوانینی که شورای نگهبان آنرا خلاف اسلام دانسته ! آیا این است سیاست عین دیانت شما ؟

22- شما بیشترین حجم روابط را با چین و روسیه مشرک کافر بی خدا دارید چرا وقتی مسلمانان چین ( در یکروز 150 نفر به شهادت رسیدند ) و همچنین کشتار مسلمانان چچن در روسیه شما هیچ موضع گیری نکردید ؟ ولی اسراییل . . . این است دین عین سیاست شما ؟

23- آقای خامنه ای یزید خود را مبرا از قتل امام حسین دانسته و مرتب می گفت ابن زیاد این کار را سرخود انجام داده است . ولی با این همه از خانواده امام حسین دلجویی و عذرخواهی می کند ولی شما در جریان قتلهای زنجیره ای حتی عذرخواهی هم نکردید ؟

24 – شما می گویید در سفارت آمریکا جاسوسی می شد برای همین دانشجویان آنرا اشغال کردند ! براستی چه کشف بزرگی ! خوب همه سفارتخانه ها از جمله سفارتخانه های شما در همه جای دنیا مشغول جاسوسی هستند ! آیا می دانید همین کار , دعوتی بود برای عراق برای حمله به ایران ! مگر در همه جای دنیا دیپلمات جاسوس را اخراج نمی کنند چرا شما چنین نکردید ؟ کاری که پس از 444 روز انجام دادید ؟ هم کتک را خوردید هم پیاز را و هم پول را دادید ؟

25- در خصوص جنگ نیز همینگونه بود کاری که پس از 8 سال در اوج ذلت و شکست حاضر به پذیرش آن شدید کاری که نهضت آزادی آنرا در سال 63 از شما خواست چرا همان موقع که عراق درخواست کرد انجام ندادید ؟ که حتی حاضر به پرداخت غرامت نیز بودند ! هم جام زهر را خوردید هم پیاز را و . . .

26- شما کی می خواهید دست از دشمن پروری بردارید ؟ مجاهدین را چه کسی منافق و دشمن کرد ؟ لاهوتی , منتظری , طالقانی , خاتمی , موسوی , شریعتمداری , علامه برقعی , رفسنجانی , بنی صدر , بازرگان , آیت الله صانعی و بیات . . . همه بد بودند همه ایادی آمریکا بودند ! همه اشتباه می کردند ! فقط شما معصومید ! چرا تا به حال به یک اشتباه خود هم اعتراف نکرده اید ؟

27- آقای خامنه ای , آقای خمینی در زمان شاه می گفت : اگر مسبب تمامی جنایات و کاستی ها شاه است که مقصر است و باید برود و اگر نمی داند و اینها سرخود این کارها را می کنند باز هم بی کفایت و مقصر است ! آقای خامنه ای مسئول این همه فقر و فساد و اعتیاد به انواع مواد مخدر و بی اعتباری شدید ایران در کل جهان و ارتشاء در ادارات دولتی و گرانی و تبعیض طبقاتی کیست؟

28- آقای خامنه ای , پالیزدار در حضور 100 نفر دانشجوی دانشگاه همدان , دزدیهای سران حکومتی را افشا کرد به 9 سال زندان محکوم شد آقای احمدی نژاد همین کار را در حضور 200 میلیون بیننده انجام داد و از سوی شما مدال افتخار گرفت ! چرا ؟ آیا این است عدل علی ؟

29- آقای خامنه ای فریب تملق دیگران و موشکهای سپاه و یا حفاظت اطلاعات سپاه را نخورید ، محمدرضا شاه , چهارصد هزار ارتشی وفادار داشت با ساواک به مراتب قوی تر از اداره اطلاعات شما و زندان اوین و غیره ، در عرض 6 ماه سلطنت او دود شد و رفت راه هوا ، آقای خامنه ای می دانید چرا؟ پاسخ آنرا من به شما می دهم : حکومتی که تحمل شنیدن حرف اقلیت مخالف را نداشته باشد زمانی بر او خواهد آمد که اکثریت مخالف عذرخواهی آن حکومت را نخواهند شنید . به یاد دارید شاهنشاه در تلویزیون ظاهر شد و گفت صدای انقلاب شما را شنیدم و غلط کردم و جبران می کنم ، ولی دیگر دیر شده بود. او باید سالها قبل به حرف اقلیت ضعیف گوش می کرد تا اکثریت مخالف پیدا نکند یا اگر پیدا کرد آنها عذر او را قبول کنند , بگذریم . آقای خامنه ای با اینهمه شاه آنقدر شرف داشت که جوی خون در ایران براه نیندازد و تیمساران او آنقدر شرف داشتند که هواپیمای خمینی را نزنند و مردم را به کشتن ندهند. کل کسانی که شاه در مدت حکومتش در خیابانها کشت به زحمت به چند هزار نفر می رسد ولی شما فقط در عرض یک شب در سال 67 گورستان خاوران را آباد کردید. و من می ترسم از زمانی که گرگهای سپاه ، بسیج و لباس شخصی در ایران جوی خون براه بیندازند.

والسلام علی من اتبع الهدی

شیعه دیروز ، موحد امروز و انشاء الله پیروز فردا ، علیرضا حسینی

Advertisements

کارها

اطلاعات

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: