سخافت ولايت يا جهالت ملت؟

14 12 2009

1- خامنه اي در آخرين سخنان خود خطاب به معترضين فرمودند که تعداد آنها نزديک به صفر شده است و به قول شب نامه کيهان ، دهها تن بيشتر نيستند .( البته به جز صدها تنی که کشته شدند و هزاران تنی که دستگير شدند! ) آقاي خامنه اي! چرا طبق اصول صريح قانوني اساسي به اين دهها تن که نزديک به صفر شده اند مجوز تظاهرات و تجمع نمي دهيد؟ که خودشان را مسخره و رسواي خاص و عام کنند؟ آقاي خامنه اي! مردم را خر حساب کرده ايد؟( براستي تا کنون چند بار در طي بيست سال اخير به اين اصل قانون اساسي که نماد اصلي شعار آزادي است عمل شده و مجوز تجمع به مخالفان داده ا ند!)

2- آقاي خامنه اي به ياد داريم که آقاي موسوي روز اول ، تقاضاي مجوز براي تجمع داشت و گفت تمامي تبعات و مسئوليت آنرا هم به عهده مي گيريم . دستگاه شما اجازه نداد . طبيعتا کار به جايي کشيد که عده اي ( از جانب شما يا سايرين ) داخل اين جريان شده و آشوب و بلوا به پا کرده و عکس خميني را پاره کردند تا حکومت شما به هدف و نيت اصلي خود که تخريب چهره اصلاح طلبها بود برسد! شما مجوز نداديد چون مي دانستيد که در يک تظاهرات بدون آشوب ، ميزان و شوکت قدرت و تعداد مخالفين به نمايش گذاشته مي شود ! پس در حقيقت ، مسبب اصلي اينهمه آشوب و بلوا شما هستيد نه موسوي يا کروبي!

3- براستي ، قول صدا و سيما در خصوص دفاع آقاي رفسنجاني پس از انتخابات چه شد؟ راستي آيا آقايان صانعي و منتظري و طاهري و بيات و دستغيب و بيت امام خميني و . . . نيز جزو همين دهها نفر نزديک به صفرند؟! براستي مگر خميني قبل از سقوط 57 نگفت که دولت نبايد بر صدا و سيما حتي نظارت هم داشته باشد . شما که خودتان را براي پاره شدن عکس او جِر مي دهيد چرا براي اينکه حيثيت برباد رفته خميني را به خاطر آنهمه بدقولي جبران کنيد اجازه نمي دهيد مخالفان روزي نيم ساعت حق اظهار نظر در صدا و سيما داشته باشند؟ (عدم نظارت دولت پيش کشتان !) چرا يک ماه آب و برق را مجاني نمي کنيد که ما نگوييم خميني حرف پا منقلي زد و سر مردم شيره ماليد! به جاي نگراني براي پاره شدن عکس کسي که با کش دادن بيهوده جنگ ، باعث تکه پاره شدن دهها هزار نفر از جوانان عزيز اين کشور شد سعي کنيد چهار تا از سخنان دروغ او را راست کنيد تا لااقل ايشان در قعر جهنم کمتر بسوزند و شما اندکي از حيثيت بر باد رفته خود را جبران کرده باشيد!

4- اخبار موثقي در دست است که حکومت به آخوندهاي درباري ، خط داده که در دهه محرم تا مي توانند به کمک قصه ها و افسانه هاي دروغ تاريخي و تحليلهاي آبگوشتي ، عواطف و احساسات مردم را بر عليه اصلاح طلبان تحريک کرده و نهايتا تا مي توانند از عناصر ديني بهره برداري ابزاري و سياسي کنند .

5- آري عاشورا نزديک است ! روزي که سپاه ابن زياد بدون اطلاع يزيد با شمشير به سپاه حسين که شمشير داشتند حمله کرد ولي اين روزها بسيجيان با اطلاع خامنه اي و هماهنگي حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران با اسلحه و باتوم و اسپري به مردم بي دفاع حمله مي کنند . سپاه عمر بن سعد با زنان و بچه ها کاري نداشت ولي آقايان به پير و جوان و زن و بچه رحم نمي کنند ! يزيد تمامي اموال کاروان اسرا را پس داد و از آنها دلجويي کرد و ابن زياد را لعنت کرد و گفت او بدون اطلاع من چنين کرد ولي آقايان يک بار هم معذرت خواهي نکرده اند ! يزيد اجازه عزاداري و برگزاري مراسم هم در کاخ خودش و هم در کربلا را به خاندان امام حسين داد ولي آقايان جسد کشته شدگان را هم تحويل نمي دهند و اجازه برگزاري مراسم به آنها نمي دهند . يزيد ادعاي مسلمان بودن نداشت ولي . . . آقايان مداحان و وعاظ اگر يک جو غيرت و شرف داريد اگر راست مي گوييد و شيعه علي و پيرو حسين هستيد، براي جيره و مواجب حکومت يا از روي ترس سکوت نکنيد و اينها را براي مردم بگوييد . . .

6- و به عنوان اتمام حجت با کودتاگران :

اگر حکومت خر شود و دست به سرکوب مردم بزند و يا موسوي و کروبي را دستگير کند بر هر ايراني چه شيعه چه سني و چه کافر واجب است که :

– هر مقدار پولي که در بانکها و موسسات دارد را از آنجا خارج کند . ( پول بخواهيد نه تراول ! )

– از ساعات 8 تا 10 شب تا مي تواند برق مصرف کند .

– به تاسيسات عمومي به خصوص سيمهاي مخابرات آسيب وارد نمايد .

– روزهاي فرد با وسيله شخصي و روزهاي زوج از وسايل عمومي استفاده کند .

– در هر مسند و شغلي که هست با افراد موسوم به حزب الهي با قهر و تندي برخورد کند .

– کارمنداني که مانند کارکنان وزارت اطلاعات يا حراستها يا حفاظت نيروهاي مسلح که طرفدار جنبش سبز هستند اطلاعات محرمانه محيط خود را در اينترنت منتشر نمايند .

– تمامي تکنسين هاي شرکتهاي گاز و برق و نيروگاهها و فرودگاهها و . . . نقشه ها و طرحها و نقاط آسيب پذير سازمان خود را از طريق اينترنت منتشر نمايند .

ممکن است اين راهکارها در ابتدا ساده و عجيب باشد ولي من به شرافتم قسم ياد مي کنم که با اين کار ، کمر دولت استبداد را خواهيد شکست و من اميدوارم آقايان آنقدر احمق نباشند که دست به سرکوب بزنند . هموطنان ! اين کمترين و بي خطرترين هزينه اي است که بايد براي نجات آينده فرزندانتان از شر جهل و استبداد پرداخت کنيد . دانشجويان تهران و موسوي و کروبي از جانشان گذشته اند، آيا ما نبايد اندکي زحمت را به جان بخريم؟

و در انتها مدعيان تشيع شاه عباسي ، بترسند از روزي که آقاي منتظري يا صانعي فتوايي صادر کنند که موجب شود ملت به خروش آيد و آنها را مانند شاهنشاه آريامهر ، براي هميشه به قعر زباله دان تاريخ رهسپار کند .

23/9/1388 هجری شمسی

Advertisements

کارها

اطلاعات

2 responses

26 12 2009
آرش

اندکی صبر سحر نزدیک است
با پافشاری این آقایان نه تنها این رژیم آخوندی بلکه اسلام هم در ایران تا حد زیادی به فراموشی سپرده خواهد شد.

29 12 2009
علی

همین الان هم خبری از اسلام در ایران نیست،عقاید روافض کاملا ضد قرآن و سنت است

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: