لعنت نامه وارث !

2 01 2010

لعنت بر تو ای وارث قابیل ، بلکه بدتر ، که قابیل از روی حسادت ، قاتل شد و تو از روی حماقت !

لعنت بر تو ای وارث شقی ترین قوم صالح ، بلکه بدتر ، که او شتری را ذبح کرد و تو آزادگی ملتی را !

لعنت بر تو ای وارث فرعون ، بلکه بدتر که او به موسی که قاتل سربازش بود ( و عمری در کاخ او نمک خورد و نمکدان شکست ! ) اجازه داد در برابر همه اقامه برهان کند و سخن بگوید ولی تو تمام درهای انتقاد را بروی خودت بسته ای تا حدی که گوش تو بر هر سخن حقی سنگین شد ، پس جاهلانه و خوش باورانه خودت را در جایگاه علی دیدی و مخالفان را در جایگاه یزید ! ! !

لعنت بر تو ای وارث شداد بلکه بدتر ، که او از ویرانه ای ، باغی سرسبز ساخت و تو از ایرانی سربلند ، ویرانه ای !

لعنت بر تو ای وارث ابوجهل بلکه بدتر ، که او زنی که برده اش بود را کشت و تو ملتی را برده حماقتت کرده ای !

لعنت بر تو ای وارث کفار و مشرکین مکه بلکه بدتر ، که آنها تقاضای صلح پیامبر را یک شبه پذیرفتند و تو و مدعیانت ، جنگی را 5 سال ، بیهوده کش دادید و هنوز هم بر طبل جنگ می کوبید !

لعنت بر تو ای وارث ابن زیاد بلکه بدتر ، که او به زینب اجازه سخنرانی داد و امام سجاد را نکشت ولی تو به مخالفانت , اجازه تجمع ندادی و درهای صدا و سیما را بروی آنها بستی و سایتهای آنان را فیلتر کردی و بر روی شبکه های ماهواره ای ، پارازیت انداختی و اینگونه راه هر گونه انتقادی را بستی ! پس فاسد شدی و فریب خوردگان ولایتت را هم فاسد کردی !

لعنت بر تو ای وارث یزید بلکه بدتر، که او اجازه داد زنی و نوجوانی در مسجد شام در مقابل انبوه مردم شام بر ضد او سخن بگویند ولی تو تحمل شنیدن سخن حق را نداری حتی از دوستانت !

لعنت بر تو ای بدتر از یزید که یزید اموال آنها را پس داد و به آنها اجازه داد بر مزار شهدای کربلا سوگواری کنند ولی تو اجازه مراسم سوم و هفته به منتظری و پسرخواهر موسوی ندادی !

لعنت بر تو ای وارث سپاه عمر سعد بلکه بدتر ، که سپاه ظالم و مسلح کوفه به سپاه مظلوم و مسلح حسین حمله کرد ولی اوباش مسلح تو به مردم بی سلاح !

لعنت بر تو ای وارث قوم مغول بلکه بدتر ، که ایرانی ها مغولها را مسلمان کردند ولی تو ایرانی ها را از دین بیزار کردی !

لعنت بر تو ای وارث رضا شاه بلکه بدتر که او به زور نتوانست چادر از سر زنان بردارد ولی طرفداران احمق تو توانستند !

لعنت بر تو ای وارث محمدرضا شاه بلکه بدتر ، که او در روز عاشورا کسی را نکشت و هیچگاه زیر پرچم دین پنهان نشد و از کیسه دین نان نخورد و وجهه دین را خراب نکرد ! ولی تو همه این کارها را کردی !

و لعنت بر تو ای خلاصه و عصاره همه ظالمان تاریخ ، بلکه بدتر ، زیرا آنها هیچگاه افراد خودشان را لگدمال نکردند ولی من با صدای بلند می پرسم : کجاست آیت الله لاهوتی ! کجاست علامه برقعی ! آیت الله منتظری چه می گفت ؟ بنی صدر چه شد ! طالقانی و بازرگان چرا کنار کشیدند ؟ خاتمی چه می گفت ؟ و گناه موسوی چیست ؟ و شما به کدامین گناه ، در تابستان سال 1367 30 هزارنفر را یک شبه در گورستان خاوران به گور سپردید ؟ آیا همه آنها منافق و قاتل بودند ؟

و لعنت خدا و همه فرشتگان و انبیاء ، بر حفاظت اطلاعات سپاه تو و اداره اطلاعات تو و همه عناصر لباس شخصی تو !

آری ! لعنت بر تو که گرگهای سپاهت ، هر که سخن حقی گفت را بردند و زدند و کشتند و زندانی کردند و گوسفندهای نادان ، متعصبانه و چشم و گوش بسته ، مانند خوارج ، پایشان روبروی ولایتی که عَلَم کرده بودی لرزید و به خیابانها ریختند زیرا یکبار هم سخن مخالفان تو را نشنیدند ! به خیابانها ریختند تا در گناه تمامی زندانیان شکنجه شده و در گناه تمامی کشته ها و تمامی بی دینی ها و تمامی بدبختی هایی که شخص تو مسئول آنها بود شریک شوند .

کجاست اسلام ؟ وحدت با سنی ها کو ؟ شما که از داخل خودتان صد پاره شده اید ! آیا این است اسلام ناب محمدی ؟ آیا نتیجه حکومت دینی ، فقر و فساد و طلاق و رشوه خواری و اعتیاد و بی دینی جوانان است ؟ آیا آمریکا مسبب اینهاست ؟ پس چرا مسلمانان اندونزی و دهها کشور دیگر ، مسلمان تر از ما هستند ؟ ( آنها که نه نفت و گاز دارند و نه هوش والای شما را و نه مذهب تشیع ؟ ! ! ! ) آیا آمریکا مقصر است ؟ پس این آمریکا در زمان شاه کجا بود که مردم مسلمان تر بودند ؟ و چرا اسلام در زمان پیامبر ، دنیا را فتح کرد ؟ آیا آن زمان ، امپراطوری ایران و روم و مصر ، بیکار نشسته بودند ؟

لعنت بر انقلابی که خون ، مایه بقا و دوام آن است ! لعنت بر حکومتی که جنگ در آن رحمت است ! لعنت بر درختی که فقط با خون آبیاری می شود و تفاوتی نمی کند این خون ، خون دوست باشد یا دشمن !

لعنت بر مذهبی که افراد در آن برتر از خداوند هستند ! لعنت بر مذهبی که همیشه تاریخ ، مایه تفرقه و نفاق بوده است ! لعنت بر مذهبی که تمام هدف و هم و غمش ، افراد و اشخاصند و خدا در آن گم شده ! لعنت بر مذهبی که کاملا ضد رفتار و منش علی و حسین شده است ! و فقط از آن بزرگواران نامشان را یدک می کشد . آری عاشورایی بودن ، دردسر دارد و رنج تن و بیم جان ! پس بچسبید به همان قیمه مشهورش ! خداوندا هر چه بر سر ما بیاید حق ماست که همه اینها نتیجه جهل و نادانی و تعصبی است که سالها در روح و روان ما دوانده اند ! اینها نتیجه افسانه های دروغ تاریخی است که عمری تحت لوای دین به خورد ما داده اند ! آری اینها نتیجه کتاب مخالف را نخواندن است و مطالعه نکردن و به سخن مخالفان گوش ندادن و احساساتی شدن ! پس اگر در قیامت ، کور برانگیخته شویم جای تعجب نیست که ما اینجا هم کور و نابینا هستیم ! خداوندا داد ما را از این قوم نادان ظالم بگیر و در قیامت آنان را با فرعون و یزید و نمرود ، محشور و یکسره وارد دوزخ کن . آمین یا رب العالمین .

نویسنده: علیرضا حسینی

Advertisements

کارها

اطلاعات

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: