بودن یا نبودن ؟

5 01 2010

روزگار آمیختن حق و باطل و وارونگی هاست ! . . . بسیاری از الفاظ را از معنا تهی کردند و در پوسته ظاهری آن هرآنچه خواستند ریختند و کسی هم نتواسنت دم برآورد ! وچیزی نگذشت که دیدیم دجال به لباس حق درآمد و سامری خود را در پس نقاب موسی پنهان داشت ! رنه گنون در کتاب سیطره کمیت و علائم آخرزمان می نویسد : شاید بتوان گفت که وارونگی مرتبه آخر سیر تکامل انحراف است به عبارت دیگر انحراف تام ، دست آخر ، وارونگی را با خود می آورد در وضع کنونی علائمی از وارونگی نمایان شده کلمه شیطانی در حقیقت دقیقا به همه اموری که شامل انکار و وارونه ساختن نظم است اطلاق می شود و این بدون کمترین تردید درست آن چیزی است که ما در آثار پیرامون خود مشاهده می کنیم . اصولا مثل این است که بگوییم شیطان به شیوه خاص خود تقلید می کند یعنی هر چیز حتی آن چیزی را که مایل است با آن به مقابله برخیزد طوری دگرگون و قلب می کند که بتواند آن را به خدمت اهداف خود درآورد ! پس شیطان در برابر تمامی اموری که به ساحت قدس بر می گردد و با روحانیت و عرفان سروکار دارد معادلی دروغین می سازد و آنرا در پس نقاب تزویر و تقلید پنهان می کند !

متن بالا نوشته محمد صرفی بود که در صفحه 14 شب نامه کیهان به تاریخ 14 دی 88 چاپ شده است ! خوب خیلی جالب است بیایید با این محک خوب کیهان ، خود آقایان را به قضاوت بنشینیم :

1- تضاد و تناقض و دوگانگی و خلف وعده طبق دهها حدیث و آیه از علائم بارز منافق است به سخنان زیر دقت کنید :

– دلخوش به اين مقدار نباشيد که فقط مسکن ميسازيم ، آب و برق را مجاني مي کنيم ، اتوبوس را مجاني مي کنيم.دلخوش به اين مقدار نباشيد ما شما را به مقام انسانیت می رسانیم ( خمینی 12 بهمن 57 در بهشت زهرا )

– در جمهوري اسلامي ، کمونيستها هم در بيان عقيده خود آزاد خواهند بود !!! ( مصاحبه با سازمان عفو بين الملل ، نوفل لوشاتو ، 10 نوامبر 1978 )

– در حکومت اسلامي ، راديو ، تلوزيون ، و مطبوعات مطلقاً آزاد خواهند بود و دولت حق نظارت بر آنها را نخواهد داشت!!!!!! ( مصاحبه با روزنامه پيزا سره ، نوفل لوشاتو ، 2 نوامبر 1978 )

– در منطق اينها آزادي يعني به زندان کشيدن مخالفان ، سانسور مطبوعات و اداره دستگاههاي تبليغاتي. در اين منطق ، تمدن و ترقي يعني تبعيت تمام شريان هاي مملکت از فرهنگ و اقتصاد و ارتش و دستگاه هاي قانونگذاري و قضايي و اجرايي از يک مرکز واحد ! ما همه اينها را از بين خواهيم برد! ( سخنراني براي گروهي از دانشجويان ايراني در اروپا، نوفل لوشاتو ، 8 آبان 1357 )

– دولت اسلامي ما يک دولت دموکراتيک به معني واقعي خواهد بود. من در داخل اين حکومت هيچ فعاليتي براي خودم نخواهم داشت ! ( مصاحبه با تلوزيون NBC ، نوفل لوشاتو ، 11 نوامبر 1978)

– من نمي خواهم رهبر جمهوري اسلامي آينده باشم. نمي خواهم حکومت يا قدرت را بدست بگيرم! ( مصاحبه با تلوزيون اتريش ، نوفل لوشاتو ، 16 نوامبر 1978)

– مطبوعات در نشر همه‌ي حقايق و واقعيات آزادند . ( مصاحبه با پائزه‌سرا ايتاليايي،11 آبان 57، پاريس، صحيفه نور ،ج4ص266 )

– پس از رفتن شاه ، من نه رييس جمهور خواهم شد، نه هيچ مقام رهبري ديگري را به عهده خواهم گرفت! ( مصاحبه با روزنامه لموند ، نوفل لوشاتو ، 9 ژانويه 1979)

– ما حکومتي را مي‌خواهيم که براي اينکه يکدسته ميگويند مرگ بر فلان کس ، آنها را نکشند ! ! ( مصاحبه با خبرنگاران، ۱۲ آبان ۱۳۵۷، پاريس )

– اگر اين جنگ 20 سال هم طول بکشد ما ايستاده ايم !

– آقای خامنه ای : در جريان انتخاب آقاي خاتمي به رياست جمهوري گفت : من با هر کس که نامش به عنوان رييس جمهور از صندوقهاي بيرون بيايد همان رفتاري را خواهم کرد که در اين 8 سال با آقاي رفسنجاني کرده ام، هرچند که هيچيک از آنها براي من آقاي هاشمي رفسنجاني نخواهد شد . ايشان قبل از آن نيز درباره هاشمي رفسنجاني گفته بودند : . . . ايمان عميق , توانايي خود نيز نقش زيادي داشت همچنين هوشمندي در شناخت مسايل و مضايق و پيدا کردن راه حلها بخشي از خصوصياتي است که بلاشک موثر بود . . . جناب آقاي هاشمي به عنوان يک روحاني انقلابي کارآمد متدين و متعبد براي مردم ما مطرح هستند و اين خصوصياتي است که در ايشان هست . آقاي خامنه اي در جريان تنفيذ حکم آقاي خاتمي در مورخ 12/5/1376 فرمودند : اگر اينهمه خير و برکاتي که بحمدالله مظهر و اوج آن هم در اين چندسال اخير دولت برادر عزيزمان جناب آقاي هاشمي رفسنجاني حفظه الله تعالي مطرح بود . . . و در ادامه درباره آقاي خاتمي گفتند : . . . مردي روحاني وکارآزموده و انقلابي و اهل دانش و معرفت . . . اينجانب ضمن تبريک به ملت عزيز و بامعرفت به شايستگي و برجستگي دانشمند متفکر جناب حجه الاسلام آقاي حاج سيد محد خاتمي دامت معاليه ! آقاي خامنه اي در جلسه پرسش و پاسخ با دانشجويان دانشگاه تهران در هنگام رياست جمهوري خاتمي گفتند : الان رييس جمهورمان کاملا به ما نزديک است و الحمدلله روابط في مابين بسيار خوب و صميمي است، آقاي خامنه اي در ديدار رييس جمهور خاتمي و هيات وزيران وقت به مناسبت آغاز هفته دولت فرمودند : البته من وظيفه ام است که از شخص جناب آقاي خاتمي به عنوان رييس جمهور محترم و دولت به صورت کلي دفاع کنم و شما بدانيد که دفاع خواهم کرد نه اينکه در مقابل دشمنان دفاع مي کنم حتي در مقابل انتقادهاي غير صحيح دوستان و عناصر مومن و عناصر خودي دفاع مي کنم ! . . . آري زمان گذشت و گذشت تا نوبت به شکست مفتضحانه هاشمي رفسنجاني در دوره نهم مقابل احمدي نژاد رسيد و آقاي خامنه اي در جريان حکم تنفيذ گفتند : ملت ما با اکثريتي قاطع, شخصيتي انقلابي و دانشمند و مديري شايسته و کارآزموده و داراي سوابق مجاهدت صادقانه در صحنه هاي گوناگون را به رياست جمهوري برگزيده است! و در دوره دهم درباره احمدي نژاد در خطبه هاي نماز جمعه تهران گفتند : نظرات من به نظرات آقاي احمدي نژاد نزديکتر است تا هاشمي رفسنجاني ! ! !

– و احمدی نژاد : ما پول نفت را به سر سفره مردم می آوریم ! در زمان ریاست جمهوری من حتی یک روزنامه هم توقیف نشد ! من اسامی تمامی مفسدان اقتصادی را اعلام می کنم ! ! ! و . . .

2- آری جناب آقای شریعتمداری سردبیر محترم شب نامه کیهان ، روزگاری غریبی است و همه چیز وارونه شده است : انقلابی های کهنه کار شده اند ضدانقلاب و آمریکایی و احمد خاتمی شده است انقلابی ! فرزند شهید بهشتی شده است آمریکایی ضدانقلاب که می خواهد خون پدرش را پایمال کند و شما برای حفظ خون بهشتی ، فرزندش را روانه سیاهچال کردید ! عجب روزگار غریبی است براستی آقای شریعتمداری از آقا مجتبی فرزند خامنه ای سئوال کن احمد خمینی را چه کسانی و برای چه کشتند ؟ براستی نوه خمینی شد ضد انقلاب و شما شده اید مدافع نظرات خمینی ! عجب روزگار باژگونه ایست ! قداره بندان و لاتهای شما شده اند سپاه حسین و دانشجویان و روشنفکران شده اند سپاه یزید ؟

3- براستی چرا وقتی چند سال قبل ، انصار حزب الله ( شما بخوانید حزب شیطان ) ریختند داخل خانه منتظری و قرآنها را پاره کردند و مقام مرجعیت را هتک حرمت کردند کسی کفن نپوشید و به خیابان نریخت ؟ چرا وقتی اداره اطلاعات و سپاه مشهد ، مسجد شیخ فیض اهل سنت مشهد را نیمه شب تخریب کرد و صدها جلد قرآن داخل فاضلاب ریخت کسی به خیابانها نریخت ؟ می دانی چرا ؟ چون مانند حکومت یزید ، تریبونهای تبلیغاتی در دست شماست و خیل عظیم گوسفندان نیز چشم به دهان شما دوخته اند ! آنگاه شما از سپاه حسینید و مخالفان شما یزیدی هستند ؟

4- راستی انگار شما بسیار علاقه مند به قیاسهای تاریخی هستید :

– ظهر عاشورا بود ! همان زمان که شمر سر امام حسین را برید سپاه یزیدی شما 8 نفر را در تهران کشت !

– ظهر عاشورا بود همان زمان که عمر سعد فرمان داد با اسب بروی جسد شهدای کربلا بتازند ماموران شما در نیروی انتظامی با ماشین از روی جسد زخمی مردم عبور کردند ! ( فیلم آن در یوتیوب وجود دارد ! )

– آیا می دانید ری شهری مانند عمر سعد از خامنه ای خواستار تولیت شهر ری بود و خامنه ای ، علیرغم میلش به او این باج را داد ؟

5- آقای شریعتمداری و احمد خاتمی و . . . اندکی شرم و شرف داشته باشید ! حکومت در دست شماست ! سرنیزه و زور سپاه و بسیج در دست شماست ! مانند یزید ، تریبون مساجد و منابر در دست شماست ! این شمایید که مردم را ترور و اعدام و شکنجه و زندانی می کنید آنگاه شما سپاه حسینید و مخالفان شما سپاه یزید ؟ یزید خودش را خلیفه رسول الله و امیر مومنان می دانست! شما نیز رهبرتان را نایب بر حق امام زمان و ولی امر مسلیمن جهان می دانید آنگاه شما شده اید حسین و موسوی و کروبی شده اند یزید ؟ ! ! ! براستی چرا هر کس با شما مخالفت کند خود به خود می شود آمریکایی و یزیدی ؟ چرا شما همان حرف جرج بوش را تکرار می کنید که گفت : هر کس با ما نیست با تروریستهاست ! که آقای خامنه ای عصبانی شدند و گفتند ما نه با شماییم و نه با تروریستها ! آقایان به ظاهر حزب اللهی که آبروی دین را بردید ! ما نه با شماییم و نه با آمریکا !

6- آقایان از وحشت جمعیت مخالفان ابتدا برای سرکوب آنها در بوق و کرنا کردند که آنها مخالف نظام و ولایت فقیهند ! مردم محل نگذاشتند ! در مرحله بعد عکس خمینی را پاره کردند ! بازهم مردم محل نگذاشتند ! دست آخر اعلام کردند قرآن پاره شد و پای امام حسین را به میان کشیدند و متاسفانه گوسفندها فریب خورده و به خیابانها ریختند !

7- چگونه است که آقای خامنه ای که همه شئونات کشور در دستشان است و همیشه وزیر اطلاعات با دستور ایشان انتخاب می شده در ماجرای قتلهای زنجیره ای بی گناهند و بی اطلاع ! ولی قرآنی که ما نفهمیدیم اصلا پاره شد یا نه و چه کسی آنرا پاره کرد ! گناهش افتاد گردن موسوی و کروبی ؟ ! ! ! براستی که خاک بر سر طرفداران احمق شما !

8- به خداوندی خدا من از حماقت این مردم در عجبم ! به خدا نیازی نیست چشم بصیرت و ملکوتی داشته باشیم قیافه های آقایان ( و تمامی رفتار و منش و افکار آنها و پیروانشان ) شریعتمداری و احمد خاتمی و محمدرضا نقدی فرمانده کل بسیج و . . . دقیقا مانند خوارج است آنگاه این خوارج دم از حسین می زنند و موسوی یزید است ؟ ! ! !

9- پروژه آقایان این است که تا بهمن ماه ، تعدادی را اعدام کنند ولی موسوی و کروبی را دستگیر نکنند اگر در روز 22 بهمن ، مخالفان به خیابانها ریختند که هیچ ! ولی اگر طرفداران موسوی و کروبی ترسیدند و به خیابانها نریختند آنگاه است که موسوی و کروبی را هم دستگیر می کنند !

10-آری آقای شریعتمداری بی دین ! روزگار وارونه ایست ! وقتی عبدالمالک ریگی از روی شدت ظلم و ستم بسیج و سپاه شما به بیابانهای سیستان و بلوچستان می زند چون سنی است می شود خونخوار و تروریست و وهابی و شورشیان صعده یمن چون شیعه هستند ( تازه شیعه 4 امامی ! ) می شوند مظلوم ! عجب روزگار وارونه ایست : آقای احمد خاتمی بی حیای بی ادب وحشی یک شبه می شود آیت الله و آقای صانعی پس از 40 سال اجتهاد می شود شیخ گمراه ! و چه زیباست نتایج سیاست عین دیانت شما ! عجب روزگار وارونه ایست ! مسلمانان چین و چچن روسیه دسته دسته شهید می شوند و کک شما نمی گزد ولی شما همیشه نگران مسلمانان فلسطین هستید ! عجب سیاست عین دیانتی ! البته می دانیم: مصلحت است ! مردشور خودتان و مصلحتتان را ببرد که اگر علی (ع) هم رعایت این مصلحتها را می کرد حکومتش سالها ادامه داشت ! ولی دیگر علی نبود ! آنگاه شما چون علی مظلومید و مخالفان شما یزیدند ؟ آری عجب روزگار وارونه ایست ! صدا و سیمای خائن مزدور در بیمارستانها با زخمی شدگان مصاحبه می کند ولی اجساد کشته شدگان مخالف را نشان نمی دهد ! شهادت ندا را نشان نمی دهد ! با خانواده شهدای مخالف مصاحبه نمی کند ! عجب حیله گریها و تزویرهایی که از سپاه حسین نمی بینیم !

اين رسوايي را در هم شکنيد! عليرضا حسينی 14/10/1388

Advertisements

کارها

اطلاعات

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: